چگونه به صفحه اول گوگل بیاییم - بک لینک فا (اصلی)

چگونه به صفحه اول گوگل بیاییم

صفحه اول گوگل بودن

چگونه به صفحه اول گوگل بیاییم

صفحه اول گوگل

چرا رتبه اول گوگل مهم است

هنگامی که شما یک وب سایت بسیار خوب دارید که در آنجا درباره شغل و محصولات خود یا مجموعه ی تان به خوبی توضیح دادید و سایتتان آماده ی پول در آوردن است ولی هیچکس به سایتتان سر نمیزند چه کار می شود کرد ؟ این کاملا نا امید کننده است که اگر در صفحات سرچ گوگل دیده نشوید.

یک سری به رقبای خودتان در گوگل بزنید ، ببینید چطور دارند به راحتی پول در می آورند و به گفته ی قدیمی ها پول جارو می کنند با اینکه شاید خیلی از ایده های شما را هم ندارند ولی چون در صفحه اول گوگل هستند ، پولشان از پارو بالا می رود.

هرچند که همانطور که در مقاله ی سئو یعنی چه توضیح دادیم ، طبق گفته ی گوگل ، هیچکس نمی تواند رتبه #1 گوگل را تضمین کند ، اما صفحه #1 گوگل چطور ؟

ما قبلا در مقاله ی آموزش سئو بک لینک فا و بهینه سازی ، آموزش های کاملی درباره ی سئوی وب سایت و روش های سئوی کلاه سفید و کلاه سیاه به شما دادیم.

اما در این بخش علاوه بر آموزش ، می خواهیم علت مهم بودن رسیدن به صفحه اول گوگل را مرور کنیم.

طبیعتا وب سایتی که در جایگاه اول گوگل باشد ، بیشترین کلیک را به خود اختصاص می دهد.

بطور کلی 20 تا 30 درصد کلیک ها را وب سایت های رتبه 1 تا 3 گوگل خواهند داشت و وب سایت آخر در همان صفحه اول تنها 8درصد کلیک می شود.

صفحه های دوم به بعد تقریبا شانسی برای رقابت ندارند ، ولی امید به رسیدن به صفحه اول ، برای سایت هایی که در صفحه ی دوم قرار دارند بسیار بالاست و شانس پیشرفت را به خوبی دارند.

چنانچه سایت شما رتبه ی خوبی دارد ، یعنی در جزو سه سایت اول در صفحه ی اول جستجوی گوگل قرار دارید ولی کمتر از 15 درصد کلیک را به خود اختصاص دادید ، بایستی فکری به حال محتوا و یا ظاهر وب سایت و یا برندینگ سایتتون کنید.

ایمیل ما : Toprankatsign iconbacklinksfa.com

سئو یعنی چه

چگونه به صفحه اول گوگل بیاییم

سئو تضمینی ، واقعیت یا دروغ؟

Copyright © 2010 - 2023 | . تمامی حقوق این وب سایت برای بک لینک فا محفوظ است
طراحی و اجرا:بک لینک فا | نقشه سایت