خرید رپورتاژ

خرید رپرتاژ و بک لینک دائمی

خرید رپورتاژ

برای ورود به لیست سایت ها و تعرفه های خرید رپورتاژ از انتهای صفحه اقدام بفرمایید.

رپورتاژ چیست

قیمت خرید رپورتاژ

برای توضیح معنی رپورتاژ در ابتدا سری به سایت ویکی پدیا می زنیم تا ببینیم در این سایت رپورتاژ یعنی چه؟ ، به گفته ویکی پدیا : رپرتاژ آگهی به شکلی از آگهی گفته می شود که در قالب یک گزارش ارائه شود ، به عبارتی مخاطب رسانه تصویر بنظرش بیاید که یک گزارش بی طرفانه ای میبیند اما آنچه که میخوانند ، می شنوند و میبینند درواقع یک تلاش سازمان یافته برای تقویت جنبه های ذهنی درباره یک محصول یا شرکت خاص است.

رپورتاژ چیست What is report

رپورتاژ در اینترنت و شرکت های سئو و بهینه سازی ، علاوه بر جنبه های بالابردن بازدید وب سایت ، بیشتر بک لینک رپورتاژ است که شرکت های سئو را وادار به استفاده و خرید رپورتاژ اگهی می کند زیرا با خرید رپورتاژ درواقع توانسته اند به نوعی خرید بک لینک دائمی کرده باشند چون هنگامی که رپورتاژآگهی را در یک وب سایتی منتشر می کنند ، بخصوص سایت های مجموعه بک لینک فا ، آن رپورتاژ منتشر شده برای همیشه در وب سایت انتشار یافته باقی خواهد ماند و به همین دلیل است که بک لینک هایی که در رپورتاژ آگهی درج شدند را بک لینک دائمی می نامیم که باعث ثبات و ماندگاری رتبه ی وب سایت تبلیغ شده خواهد شد و پس از ارتقاء در گوگل و موتورهای جستجوی ، در جایگاه خود ثابت می مانند و بر خلاف بعضی از شرکت ها افت ناگهانی به دلیل کم شدن بک لینک را تجربه نمی کنند.

چرا خرید رپورتاژ

چرا خرید رپورتاژ

چرا اساتید سئو و بهینه سازی همواره از تبلیغ رپورتاژ استفاده می کنند و استفاده از آن را توصیه می نمایند ؟ چون

رپورتاژ یک تبلیغ دائمی است و ایجاد بک لینک دائمی می کند و بر خلاف سایر روش های تبلیغاتی بعد از مدتی حذف نمی گردد.

با یک رپورتاژ آگهی خوب می توانید مخاطب را جذب کنید ، تبلیغ رپورتاژ یک راه عالی برای معرفی شما و یا محصول شما و جلب اعتماد مخاطبان است.

یک معرفی جامع می توان با رپورتاژ آگهی انجام داد چون محدودیت خاصی در تعداد استفاده از کلمات وجود ندارد.

در واقع فروش رپورتاژ آگهی ، بیشتر از آنچه برای صاحب وب سایت فروشنده رپورتاژ سود داشته باشد برای خریدار رپورتاژ آگهی سود آور خواهد بود. در بک لینک فا قیمت رپورتاژ آگهی ارزان پیشبینی شده تا علاوه بر شرکت ها ، اشخاص نیز بتوانند برای وب سایت خود رپورتاژ آگهی بخرند و از این خدمات ارزنده استفاده کنند.

رپورتاژ آگهی رایگان

چطور برای وب سایت خود رپورتاژ رایگان ایجاد کنیم.

اگر میخواهید بدون پرداخت هزینه ای اقدام به درج رپورتاژ آگهی نمایید ، از این راه نیز می توانید استفاده نمایید.

رپورتاژ رایگان

برای محصول یا وب سایت خود یک رپورتاژ بسیار خوب بنویسید که دارای یک یا دو تصویر و حداقل ده سطر متن باشد و چند کلید واژه مهم را به صفحه وب سایت خود لینک کنید.

اکنون انجمن های اینترنتی را که امکان درج لینک در داخل متن ارسالی انجمن میسر است را برای درج رپورتاژ آگهی رایگان خود انتخاب نمایید.

فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی که امکان درج پست را بدین شکل به کاربر می دهد نیز بسیار تاثیر گذار خواهد بود و به ارتقاء وب سایت شما کمک خواهد کرد. پس انتخاب این نوع شبکه های اجتماعی را برای رپورتاژ رایگان جدی بگیرید.

نکته ی قابل تامل در انتشار این نوع رپورتاژ های آگهی این است که سعی کنید یک رپورتاژ را در یک انجمن یا یک شبکه اجتماعی منتشر کنید و برای انتشار بعدی خود از یک رپورتاژ آگهی دیگری استفاده نمایید ، به عبارتی رپورتاژ خود را در چند صفحه تکرار نکنید.

برای تهیه رپورتاژ آگهی درباره محصول یا وب سایت خود نیز می توانید از بک لینک فا مشاوره و کمک بگیرید.

همچنین امکان تهیه کامل رپورتاژ آگهی برای سایت یا محصول شما توسط بک لینک فا با پرداخت صد هزار تومان امکان پذیر است اما بهتر است که رپورتاژ آگهی را خودتان و البته به صورت هوشمندانه و استاندارد بنویسید که هزینه ای برایتان نداشته باشد.

نمونه رپرتاژ آگهی

یک رپورتاژ خوب به گونه ای نوشته شده است که بسیار جامع و کامل درباره سایت یا یک محصول توضیح داده تمام نقات قوت و حاصل استفاده از آن نیز قابل فهم است.

نمونه رپرتاژ

علاوه بر این ، رپورتاژ نوشته شده بایستی بسیار هوشمندانه تهیه شده باشد و تمام کلید واژه های اصلی را در متن خود به طرزی شگفت انگیز جای داده باشد که در انتها ، نمونه رپرتاژ آگهی خوبی را باهم ملاحظه و مرور می کنیم.

در رپورتاژ آگهی درجه یک از تیتر بندی با تگ h2 استفاده می شود (مثل همین صفحه) و بخش های مختلف به عنوان تیتر درج شده و توضیح کامل و جامعی مرتبط با تیتر درج شده در زیر آن با فونت نسبتا خوبی نوشته می شود.

رپورتاژ خوب دارای یک یا دو تصویر است که در قالب عکس ، توضیح بصری به مخاطب می دهد و مخاطب را جذب می کند ، گفتن این نکته ضروری است که حتما هنگام درج تصاویر تگ alt را نیز به درستی استفاده کرده و در آن توضیح متناسبی با تصویر مورد نظر درج کنید ، این تصاویر در آینده برای شما بازدید کنندگان زیادی را از بخش سرچ تصاویر گوگل تولید خواهند کرد پس تصاویر را لطفا جدی بگیرید.

چند نمونه رپورتاژ آگهی را با هم ببینیم ، نمونه یک | نمونه دو

برای مشاهده دیگر نمونه رپرتاژ آگهی ، می توانید به سایت های مجموعه بک لینک فا مراجعه نمایید ، در هر سایت حداقل یک رپورتاژ آگهی درج شده است که از ستون کناری وب سایت مربوطه می توانید دسترسی داشته باشید اما سعی کنید رپورتاژ آگهی خود را بهتر از نمونه های درج شده بنویسید و از لینک های کمتری نسبت به نمونه هایی که با هم دیدیم استفاده نمایید. در شرکت های بسیار بزرگ خارجی ، هنگام استفاده از رپورتاژ آگهی حداکثر دو بک لینک استفاده می کنند و شرکت های بزرگ سئو و بهینه سازی ایرانی حداکثر تا سقف سه لینک را پیشنهاد می کنند تا علاوه بر فوکوس بیشتر بر روی کلیدواژه ها و تاثیر بیشتر آنها بر روی سئو و بهینه سازی وب سایت مورد نظر ، موتورهای جستجوی از جمله گوگل نیز دوست دار رپورتاژ درج شده باشند و آن را مهم بدانند ، متاسفانه دیده شده است که عزیزان با در نظر گرفتن تعداد بسیار زیادی بک لینک در یک رپورتاژ آگهی ، باعث اسپم شناخته شدن وب سایت شوند و این هم به زیان مجموعه ما و هم مشتریان عزیزمان شد ، لذا با در نظر گرفتن سقف تعداد بک لینک در هر رپورتاژ آگهی از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری بعمل آمد.

خرید رپورتاژ

چرا بک لینک فا را برای خرید رپورتاژ آگهی خود برگزیدید ؟ تمام وب سایت هایی که در بک لینک فا ملاحظه می کنید متعلق به همین مجموعه است پس با اطمینان کامل می توانیم تضمین کنیم که آگهی رپورتاژ منتشر شده برای همیشه نگهداری خواهد شد و هرگز حذف نمی شود. همچنین ما می توانیم خرید بک لینک ارزان قیمت تری را برای شما به ارمغان آوریم چون واسطه ها حذف و شما مستقیم از بک لینک فا که مدیریت بیش از هزار وب سایت فعال و با کیفیت قابل قبول را به عهده دارد خرید رپورتاژ خود را انجام م یدهید.

خرید رپورتاژ

بک لینک فا با در نظر گرفتن اقشار مختلف جامعه پلن ها و پکیج رپورتاژ آگهی متنوعی را ارائه کرده است که شما عزیزان می توانید باتوجه به بودجه و عملکرد نهایی بازدهی ، پکیج رپورتاژ آگهی خود را انتخاب و سفارش دهید.

رپورتاژ آگهی بایستی توسط شما آماده سازی شود اما درصورت تمایل می توانید از مشاورین بک لینک فا نیز استفاده نمایید و یا با پرداخت هزینه ، تولید رپورتاژ آگهی خود را به طور کامل به بک لینک فا بسپارید ، قطعا ما با سال ها تجربه و استفاده از تمامی نکاتی که میدانیم می توانیم رپورتاژ آگهی موثر و با کیفیتی را برای شما آماده کنیم.

برای مشاوره و خرید تبلیغ رپورتاژ ، با ما تماس بگیرید.

خرید رپورتاژ از بک لینک فا

چرا خرید رپورتاژ آگهی از بک لینک فا

مقاله شما به صورت دائمی بر روی سایت قرار میگیرد و برعکس سایرین بعد از مدتی حذف نمی شود و نیازی به تمدید نیست

ما لینک به صورت رایگان یک ماهه به صفحه مقاله شما میدهیم. (این کار سبب می شود مطلب شما 100 در 100 ایندکس شده و اتوریتی صفحه آن بالاتر رود.)

کیفیت سایت ها همیشه بالا هستند چون اکثر سایت های مجموعه ما به صورت دستی بروز می شوند و همگی سایت های فعال و خوش نامی هستند.

تمام وب سایت های ارائه شده در بک لینک فا متعلق به همین مجموعه است و هیچ سایت ثالثی در بک لینک فا وجود ندارد پس چنین پتانسیلی با بیش از یک هزار وب سایت فعال و با پیج اتوریتی و رتبه قابل قبول ، بهترین گزینه برای خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی است.

قیمت خرید رپورتاژ

لیست قیمت

ما بیش از هزار وب سایت فعال و قوی در اختیار داریم که قیمت خرید رپورتاژ آگهی در هر یک از وب سایت ها را ارزان ، ارزیابی نمودیم که البته رتبه پیج اتوریتی ، قدمت وب سایت و میزان بازدید کننده آنها و همینطور محبوبیت وب سایت ها را برای ارزیابی قیمت خرید بک لینک مورد توجه قرار دادیم . به طور کلی قیمت خرید رپورتاژ آگهی در بک لینک فا از 30 هزار تومان در حالت عادی شروع می شود که این رقم با کدهای تخفیفی که ارائه می شود تا چهل درصد نیز کاهش داشته است و در سایت های گروهی به دلیل تعداد بیشتر سایت ها ، قیمت ها ارزان تر محاسبه شدند و برای هر گروه ده سایتی قیمتی از سی هزار تومان (حدودا هر سایت سه هزار تومان) در نظر گرفته شده است که جزو ارزان قیمت ترین خرید رپورتاژ ها در سراسر اینترنت (داخل و خارج کشور) پیشبینی شده است. برای مشاهده لیست سایت ها و تعرفه های خرید رپورتاژ دائمی لطفا روی لوگوی زیر کلیک کنید و یا با ایمیل زیر با ما تماس حاصل بفرمایید.

ايميل ما : ايميل به آدرس adsmajid‌ در جي ميل
Mail

قیمت خرید رپورتاژ

روی لوگوی فوق کلیک نمایید.

Copyright © 2010 - 2023 | . تمامی حقوق این وب سایت برای بک لینک فا محفوظ است
طراحی و اجرا:بک لینک فا