راهنمای خرید بک لینک | بک لینک فا

راهنمای خرید بک لینک

خرید بک لینک مرحله به مرحله از بک لینک فا

راهنمای خرید بک لینک از بک لینک فا

بک لینک به پیوند هایی گفته می شود که از یک وبگاه به وبگاه دیگری پیوند شده و یکی از مهمترین اجزای بهینه سازی برای موتورهای جستجوی محسوب می گردد.

برای خرید بک لینک لطفا از طریق راهنمای زیر استفاده نمایید :

به صفحه اول بک لینک فا وارد شده و بخش مربوط به سفارش خود را انتخاب کنید که شامل ( خرید بک لینک ، خرید رپورتاژ ، خرید بک لینک در کدهای قالب وبلاگ ) می باشد .

پس از انتخاب پلن مورد نظر و بررسی آن ، آدرس وب سایت خود را از طریق ایمیل اعلام شده (Toprankatsign iconbacklinksfa.com) برای ما ارسال نمایید..

ما سایت شما را مورد بررسی قرار می دهیم که ببینیم خدای نکرده وب سایت شما فیلتر نباشد چون از پذیرش سایت های فیلتر شده معذوریم ، همچنین بررسی می شود که سایت شما در گوگل اسپم نشده باشد ، اگر هیچ یک از موارد اعلام شده وجود نداشت ، وب سایت شما مورد تایید قرار گرفته و به همراه توضیح جامعی به بخش خرید آنلاین بک لینک وارد می شوید.

با ورود به بخش خرید آنلاین بک لینک ، شما شاهد تمامی پلن های موجود در بک لینک فا خواهید بود که به همراه پیج اتوریتی ، قیمت خرید بک لینک یک ماهه و سه ماهه درج شده اند و در جلوی هر یک از آنها نیز امکان سفارش آنلاین فراهم گردیده است.

سفارش

لازم به توضیح است که قیمت خرید بک لینک سه ماهه شامل بیست تا بیست و پنج درصد تخفیف شده است و تعرفه ی درج شده با تخفیف ارائه شده است.

پلن مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی گزینه ی سفارش کلیک کنید ، در این مرحله بایستی برای خرید بک لینک خود یک عنوان یا همان تایتل و یک لینک url انتخاب کنید که این دو را سیستم از شما دریافت می کند و پس از تکمیل آن به مرحله ی بعد وارد می شوید.

سفارش

تقریبا این مرحله ی آخر محسوب می شود ، اگر خرید دیگری دارید ، مجددا روی مرحله یک یا دکمه ی شروع دوباره کلیک کرده و به صفحه ی سفارش ها برگردید و خرید بعدی خود را انجام دهید.

سفارش

درصورتی که تمام خرید های خود را انجام داده اید ، اگر کد تخفیف خاصی دارید ( بک لینک فا در زمان های مختلف جشنواره تخفیف برگزار می کند ، برای مشاهده کدهای تخفیف به صفحه اول پرتال مراجعه نمایید) کد تخفیف خود را وارد کنید و سپس روی گزینه ی تکمیل سفارش کلیک نمایید . درصورتی که قبلا خریدی انجام داده اید یوزرنیم و پسورد خود را وارد کرده و وارد حساب کاربری شوید ولی درصورتی که بار اول است از بک لینک فا خرید می کنید ، یک یوزرنیم و پسورد برای خود انتخاب کنید و به صفحه ی پرداخت آنلاین بانک متصل شوید.

سفارش

سفارش خود را با پرداخت در بانک مربوطه تکمیل می کنید ، کمتر از 24 ساعت اداری ( در روز های غیر تعطیل ) بک لینک های شما در پلن های انتخاب شده فعال می شود و بلافاصله پس از فعال شدن آن ایمیلی که در آن تاریخ و ساعت تمدید بعدی درج شده برایتان ارسال می گردد. لازم به توضیح است زمان تمدید بعدی از زمان درج شدن لینک ها محاسبه می شود و نه از زمان ثبت سفارش و پرداخت شما چون ممکن است به طور مثال شما پنجشنبه شب اقدام به ثبت سفارش کرده باشید و بک لینک شما شنبه صبح فعال گردد (اولین روز کاری) ، تاریخ تمدید بعدی از شنبه صبح محاسبه می شود که خدای نکرده حقی بر گردن کسی نماند.

چند روز قبل از اتمام زمان آگهی یک ایمیل یادآوری برای شما ارسال می گردد و زمان اتمام بک لینک در آن یادآوری می شود ، درصورت عدم پاسخ یا عدم تمدید ، بک لینک شما حداقل یک روز پس از تاریخ درج شده حذف می شود.

Copyright © 2010 - 2021 | . تمامی حقوق این وب سایت برای بک لینک فا محفوظ است
طراحی و اجرا:بک لینک فا | نقشه سایت