بک لینک فا | درباره کادوکد | www.K2cod.com

کادوکد

تاریخچه کادوکد از ابتدا تا کنونبک لینک فا | درباره کادوکد | www.K2cod.com

تاریخچه کادوکد

کادوکد

وب سایت بزرگ کادو کد ، همانطور که از اسمش پیداست در شروع کار خود پر از کدهای خاص از جمله جاوا اسکریپت های جذاب و جالب و همچنین ابزارهای کارآمد برای وب بود.

سایت کادوکد در سال 2009 آغاز به کار نمود و با تبلیغات عظیمی که در همان سال ها انجام داد ، به خوبی شناخته شد و بسیاری از وبلاگ نویسان و حتی مدیران سایت ها ، از ابزارهای مهم کادوکد استفاده نمودند.

پس از چند سال ، رفته رفته ابزارهای پیشرفته تر جای خود را به جاوا اسکریپت های قدیمی تر دادند و بجز ابزار وبلاگ و سایت ، قالب های وبلاگ نیز در این سایت اضافه شد که محبوبیت کادوکد را اضافه نمود.

درحال حاضر سایت کادوکد به نشانی www.K2cod.com دارای رتبه پیج اتوریتی 60 بوده و از پیج اتوریتی بالایی برخوردار است.

دامین اتوریتی این وب پرکاربرد 11 می باشد.

اگر از تعداد لینک های ثبت شده بپرسید ، در موز، کادوکد دارای 2821289 تعداد لینک می باشد.

TrustRank یا ضریب اعتماد گوگل را می توانید از سایت سئو مسترینگ پیدا کنید که برای وب سایت کادوکد برابر با 3.9 است و همینطور پیج رنک واقعی یا دقیق تر بخواهیم از عبارتی که در سئو مسترینگ استفاده شده است استفاده کنیم، Real Rank سایت کادوکد برابر با 8.2 می باشد.

همانطور که می دانید ، ارزش دلاری وب سایت ها ، نشان از امتیازات سایت ها است ، سایت کادوکد از ارزش بالایی برخوردار است و از منظر سئو مسترینگ این سایت حدود 85645$ دلار ارزش دارد.

کادوکد یک وب سایت کامل است و افراد زیادی برای خرید رپورتاژ در این وب سایت بزرگ اقدام کردند و لازم است بدانید که برای خرید بک لینک نیز می توانید در این سایت اقدام کنید ، بجز خرید بک لینک و خرید رپورتاژ ، امکان درج لینک در کدهای قالب وبلاگ نیز از جمله امکانات مهم و کاربردی در سئو است که سایت کادوکد و بک لینک فا برای شما عزیزان فراهم نموده است..

لوگوی سایت کادوکد را در بخش زیر می توانید ملاحظه کنید

کادوکد

همینطور تصویر و نمای کلی از این سایت بزرگ را در زیر می توانید ببینید.

کادو کد

ایمیل ما : Toprankatsign iconbacklinksfa.com

سئو یعنی چه

چگونه به صفحه اول گوگل بیاییم

سئو تضمینی ، واقعیت یا دروغ؟

Copyright © 2010 - 2021 | . تمامی حقوق این وب سایت برای بک لینک فا محفوظ است
طراحی و اجرا:بک لینک فا | نقشه سایت