بک لینک فا | درباره اسلایدتم | slidetheme.ir

اسلایدتم

تاریخچه اسلایدتم از ابتدا تا کنونبک لینک فا | درباره اسلایدتم | slidetheme.ir

تاریخچه اسلایدتم

اسلایدتم

اسلایدتم را اولین سایت ارائه دهنده قالب وبلاگ با هوش مصنوعی می شناسند ، اصلی ترین موضوعی که این سایت را نسبت به دیگر ارائه دهندگان قالب وبلاگ متمایز ساخت این بود که قالب های وبلاگی که اسلایدتم در سال حدودا 2014 ارائه نمود قابلیت هوش مصنوعی را داشتند.

بطوری که مدیر وبلاگ در هنگام دریافت کد قالب وبلاگ مورد نظر خود ، تنها با فشردن یک کلیک می توانست یک قابلیت را در داخل کد قالب وبلاگ خود اضافه یا کسر نماید و این کار در سطح وب برای اولین بار توسط اسلایدتم عملیاتی شد.

هر چند که بعدها سایت های دیگری از جمله پیچک ، اسلاید اسکین ، ماه اسکین و یکی دو سایت دیگر ، همین عمل را با طراحی و برنامه نویسی های متفاوت پیاده سازی نمودند ولی همچنان وب سایت اسلایدتم از محبوبیت بسیار بالایی نزد وبلاگ نویسان برخوردار است.

طبق اسناد موجود در مرکز ثبت دامنه های آی آر ، (نیک) ، وبسایت اسلایدتم دقیقا در تاریخ 2013-09-10 17:34:46 متولد شده است و بعد از چند ماه نیز نسبت به جذب مخاطب اقدام نموده است.

شناسنامه اسلایدتم

اسلایدتم به نشانی www.slidetheme.ir از همان ابتدا طراحی گرافیکی و مناسبی داشت.

همچنین طرح های قالب وبلاگ خود را دسته بندی و با موضوعات مختلفی ارائه داد و کم کم علاوه بر طرح های قالب وبلاگ ، ابزار های وبلاگ نویسی مختلفی را ارائه نمود و توانست نزد گوگل نیز از محبوبیت بسیار خوبی برخوردار شود.

اکنون این سایت مهم و تاثیرگذار در فضای مجازی رتبه پیج اتوریتی 58 را از سایت موز کسب نموده که رتبه بالایی می باشد.

دامین اتوریتی اسلایدتم نیز برابر با 18 می باشد که باز هم رتبه خوب و تراز اول است.

تعداد لینک هایی که برای این سایت در موز ثبت شده برابر با 67000 عدد لینک است.

TrustRank یا همان ضریب اعتماد گوگل که میزان اعتماد گوگل نسبت به سایت ها را بیان می کند برای سایت اسلایدتم عددی برابر با 4.3 را نمایش می دهد که از طریق سئومسترینگ قابل بررسی است.

همچنین رئال رنک یا پیج رنک واقعی که از همین سایت استخراج شده است برای اسلایدتم برابر با 8.0 بوده است که هردو رتبه های عالی می باشند.

برخی بر این باورند که اگر ارزش دلاری یا قیمت وب سایت بالا باشد یعنی آن سایت مناسب بک لینک است ، هرچند کاملا اشتباه نیست اما نمی توان این موضوع را به تنهایی ملاک قرارداد ، در هر صورت ارزش دلاری سایت اسلایدتم نیز در سئو مسترینگ بررسی شده و عدد آن برابر با 102032$ دلار می باشد که قیمت پیشنهادی بسیار بالایی است.

وب سایت اسلایدتم ، یک وبسایت کامل ، نسبتا پویا و هوشمند برای کاربران وبلاگ نویس می باشد و کاربران بسیار زیادی در فضای وب دارد ، لذا گزینه ی بسیار خوبی برای خرید بک لینک و یا خرید رپورتاژ است و همانطور که مشخص است این وب سایت هردوی این امکان را دارد.

داشتن بک لینک در چنین سایت هایی ، قدرت وب سایت شما را نیز بالا می برد و لذا در نتایج جستجوی موثر خواهد بود مشروط به اینکه بک لینک دچار حذف و بعد از مدتی مجدد اضافه نشود و همواره فعال باشد.

بعلاوه امکان درج بک لینک در کدهای قالب وبلاگ ارائه شده توسط اسلایدتم نیز فراهم است و برای خرید هر یک از این موارد می توانید از امکانات بک لینک فا استفاده نمایید.

تصویر لوگوی اسلایدتم را در پایین مشاهده می کنید.

لوگو اسلایدتم

اسلایدتم

همینطور تصویر و نمای کلی از این سایت بزرگ را در زیر می توانید ببینید.

اسلایدتم

ایمیل ما : Toprankatsign iconbacklinksfa.com

سئو یعنی چه

چگونه به صفحه اول گوگل بیاییم

سئو تضمینی ، واقعیت یا دروغ؟

Copyright © 2010 - 2021 | . تمامی حقوق این وب سایت برای بک لینک فا محفوظ است
طراحی و اجرا:بک لینک فا | نقشه سایت